Translate

EN CS

ourStoryHeader

   

 

Pokaždé u nás trochu povyrostou

THE LITTLE GYM Ostrava

Struktura lekcí The Little Gym Ostrava a propracované osnovy a metodika nabízejí dětem spoustu příležitostí k postupnému zlepšování obratnosti, koordinace pohybů i celkové zdatnosti. V milém a motivujícím prostředí získávají děti každý týden pod vedením školených instruktorů větší odvahu a sebedůvěru a zároveň se učí naslouchat, soustředit se a spolupracovat s ostatními... a při tom všem si užijí spoustu  zábavy! Naše programy rostou s dětmi a zahrnují mimo jiné cvičení rodičů s dětmi nebo gymnastiku pro předškoláky a školáky. Oblíbené jsou i doplňkové programy narozeninových oslav či prázdninových kempů.

 

 


 

TLG-Ostrava-ownerDavid Šperling

Majitel

David Šperling prošel řadou managerských pozic ve farmaceutickém průmyslu na severní Moravě. I když původně pochází v Valašska, v Ostravě žije již řadu let. Podobně jako mnoho vlastníků poboček The Little Gym, i David se rozhodl vyměnit kariéru ve velké korporaci za práci, která přináší tolik radosti a uspokojení.

Našel informace o The Little Gym v katalogu franchis a po dvou letech příprav otevřel pobočku TLG Ostrava. David je celoživotním sportovcem, především však cyklistou, lyžařem a skiaplinistou. Manželka Blanka a obě dcery Sára a Nela mají radost, že koncept TLG mohou navštěvovat i děti z Ostravy a okolí... Více
   


  
 • misa

   

  Program Director

  Míša

   

  AgaTATLG_copy

   

  Instruktor 

  Agi

   

  Kecanove_copy1

   

  Instruktor

  Keča

   

  Danyupravavel_copy

   

  Instruktor

  Dany

   

   
 • Pizi_copy1

   

  Instruktor

  Pizi

   

  Sabinkanove_copy1

   

  Instruktor

  Sabča

   

  Verunova_copy

   

  Instruktor

  Verča

   

 
 
 

Podívejte se do The Little Gym Ostrava!

 

 

Fotogalerie

  
 • slide2MoreFun

 • slide3MoreFun

 • slide4MoreFun

 • slide5MoreFun

 • slide6MoreFun

 • slide7MoreFun

 • slide8MoreFun

 • slide9MoreFun

    

 

Naše filozofie

Třídimenzionální proces učení

 

Naše motto v The Little Gym je “Serious Fun”, což znamená, že naše prostředí je zábavné, ale výuku bereme vážně! Podle naší vlastní filozofie, zvané Třídimenzionální proces učení, jsou tělesná cvičení prostředkem celkového rozvoje dítěte.
V každé lekci všech věkových kategorií se proto snažíme podporovat rozvoj dětí jak v oblasti tělesné (“V pohybu”), tak v oblasti rozumové (“Rozvoj myšlení”), emoční a sociální (“Dovednosti pro život”). Níže je popsáno několik konkrétních příkladů, jak každá oblast procesu učení může pomoci vašemu dítěti k vývojové a sociální zralosti a celkové dobré připravenosti na různé životní změny.

 

  

 

Icons-3D-learning_GetMoving_CzechV pohybu!

 

Rozvoj pružnosti, svalové síly, rovnováhy a koordinace a celkové obratnosti prostřednictvím různých gymnastických cvičení a pohybových her.

 

 

Icons-3D-learning_BrainBoost_CzechRozvoj myšlení

 

Zlepšení koncentrace a soustředění pozornosti, schopnost naslouchat a porozumět pokynům, pamatovat si je, rozhodovat se a řešit úkoly.

 

 

Icons-3D-learning_LiveSkills_CzechDovednosti pro život

 

Osamostatnění se, budování sebedůvěry a začlenění se do skupiny, spolupráce v týmu, dělení se s ostatními, smysl pro zodpovědnost.

 

 

ourStoryImgburstBubbles   

 

Už 40 let baví

děti vyrůstat
V The Little Gym

Za úspěchem tohoto konceptu stojí zakladatel společnosti Robin Wes - nadšený pedagog, hudebník a gymnasta. První tělocvičnu The Little Gym® otevřel v roce 1976 v Bellevue, Washington a první kurzy byly vedeny v pozitivním, přátelském a především nesoutěživém prostředí tak, aby se pohybem rozvíjelo nejen fyzično dětí, ale stimuloval se i jejich rozvoj emoční, sociální, i rozvoj intelektu. To naše programy charakterizuje doposud. Místo tlaku na výkon a dělení na vítěze a poražené se snažíme děti pozitivně motivovat k tomu, aby dosáhly svého vlastního, realistického cíle. Více než čtyřicetileté zkušenosti umožňují nám a dalším, více než 300 pobočkám, pracovat dle komplexní metodiky, na jejímž základě jsou sestavovány týdenní plány lekcí jednotlivých semestrů, které na sebe navazují a umožňují dětem postupně zdokonalovat jejich nově nabyté dovednosti. Děti tak získávají sebejistotu a důvěru ve své schopnosti, kterou si v sobě ponesou po celý život.

 

 

  

 

 

 

 

 

Pomáháme